Facebook

Preverbale logopedie

Heeft uw kind (0-2 jaar) problemen met drinken uit de fles en/of de overgang naar het eten van hapjes en kauwen van voedsel? Dan heeft Logopediepraktijk H.P. Wolters een team van preverbale logopedisten die u hierbij kunnen ondersteunen.

Bij onze preverbale logopedisten kunt u onder andere terecht voor hulp en advies bij:

  • (Premature) baby’s die moeite hebben met het drinken aan de borst of fles
  • Kinderen die moeite hebben met de overgang van borst- naar flesvoeding
  • Problemen in de overgang van borst/flesvoeding naar vaste voeding
  • Problemen met lepelvoeding
  • Problemen in het kauwen
  • Problemen met het drinken uit een beker
  • Baby’s en jonge kinderen die zich (vaak) verslikken of spugen
  • Baby’s en jonge kinderen die niet voldoende voeding binnenkrijgen
  • Weigeren van de voeding
  • Frustraties bij kinderen rondom het eten en drinken
  • Ongerustheid bij ouders omtrent de groei en/of voedselinname van hun kind
  • Kinderen die (overmatig) veel kwijlen

U kunt vrijblijvend contact opnemen om een intakegesprek in te plannen bij u thuis of in de praktijk. In overleg met ouders wordt dan besloten of, en in welke mate, de logopedie wordt voortgezet.

De logopedische behandelingen worden volledig vergoed door de basisverzekering.

Ons team van preverbale logopedisten zijn bereikbaar via:


074 – 250 50 11
pvl@hwolters.nl


Tirza van Dokkum 
Tirza@hwolters.nl – 06- 27 28 45 79

Annemieke Jansen       
Annemieke@hwolters.nl – 06- 44 77 30 35

Lisanne Stoelinga           
Lisanne@hwolters.nl – 06- 18 63 39 88

Wiebke Swarts                
Wiebke@hwolters.nl – 06- 39 44 08 47

Tanja Vugteveen           
Tanja@hwolters.nl – 06- 39 46 64 70

Kelly Waanders              
Kelly@hwolters.nl – 06- 18 97 07 99